Netflix'in yerli dizisi 'Bir Başkadır'dan ilk fragman yayınlandı

Netflix’in yeni dizisi 'Bir Başkadır'dan ilk fragman yayınlandı. Berkun Oya’nın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Tülin Özen gibi isimler yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluşturacağı yerli yapımları tanıtan Netflix, yeni yerli dizisi "Bir Başkadır"ın ilk fragmanını paylaştı. Berkun Oya'nın yazıp yönettiği "Bir Başkadır", 12 Kasım'da yayınlanacak. 

Kadrosunda, Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Derya Karadaş, Nesrin Cavadzade, Öner Erkan, Gökhan Yıkılkan ve Tülin Özen gibi isimlerin yer aldığı dizinin, yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. 

8 bölümden oluşacak olan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.