Markette erkek şiddeti: Kasiyer kadını darp etti

İstanbul'da, bir markette kasiyer olarak görev yapan Nurgül Koç, daha önce kasa sırası nedeniyle tartıştığı erkek tarafından darp edildi. Saldırgan polis tarafından gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde, bir zincir markette kasiyer olarak görev yapan 20 yaşındaki Nurgül Koç alışverişe gelen erkek tarafından şiddete uğradı. 

DHA'da yer alan habere göre markette çalışan Nurgül Koç, daha önce kasa sırası nedeniyle kendisine sözlü tacizde bulunan kişiyle tekrar denk geldi.

İkili arasından tekrar tartışma çıkarken Koç saldırıya uğradı. Nurgül Koç'u darp eden saldırgan daha sonra marketten ayrıldı. 

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Darp edilen Nurgül Koç, görüntülerle beraber yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Koç yaptığı paylaşımda, "20 yaşındayım. Dün akşam saat 20.00 saatlerinde daha öncesinde kasadan kaynaklı tartıştığım şahıs tarafından çok acımasız bir şekilde darp edildim. Hiç tanımadığı bir kadına bu şekilde davranan şahsı yayalım sizlerden ricam" ifadelerini kullandı.

Koç'un paylaşımının ardından polis konuyla ilgili çalışma başlattı ve şüphelinin H.H.B. olduğunu belirledi.

Polis tarafından gözaltına alınan H.H.B., emniyetteki işlemlerinin ardından "Kasten yaralama" ve "tehdit" suçlarından adliyeye sevk edildi. (HABER MERKEZİ)