Marilyn Manson'a yeni bir cinsel saldırı davası açıldı

Marilyn Manson, kimliği belirsiz bir kadının açtığı yeni davada cinsel saldırıyla suçlanıyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Marilyn Manson, kimliği belirsiz bir kadının açtığı yeni davada cinsel saldırıyla suçlanıyor. Manson'ın karşı karşıya olduğu suçlamalara bir yenisini ekleyen kadın, müzisyenle yaklaşık 10 yıl önce birlikte olduğunu belirtti.

NTV'nin People'dan aktardığı habere göre, dava dilekçesinde gerçek ismi Brian Warner olan 52 yaşındaki Marilyn Manson'ın ismi saklı tutulan kadına cinsel saldırı ve 2011'de süren ilişkileri sırasında cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü.

Kimliği belirsiz kadın ayrıca Manson'ın kendisine istismarla dolu olduğunu iddia ettiği bir kaset izlettirdiğini belirtti. Kasette müzisyenin genç bir kadını sandalyeye bağlayarak taciz ettiği, idrar gibi görünen bir şey içirdiği ve onu silahla tehdit ettiğinin görüldüğü öne sürüldü.

Manson'ın videoyu 1996'daki Hollywood Bowl konserinin ardından çektiğini söylediği de iddialar arasında yer alıyor.

People'a konuşan Manson'a yakın bir kaynak dosyada bahsi geçen videonun hiç yayımlanmamış bir kısa film olduğunu söyledi.

Manson'a tazminat davası açan kişi videoyu izledikten sonra hayatından endişe ettiğini ve başka bir olayda müzisyenin kendisine cinsel saldırıda bulunduktan sonra öldürmekle tehdit ettiğini öne sürdü.

Söz konusu kişi başta Evan Rachel Wood olmak üzere başka kadınların da Manson'a dair benzer iddialar dile getirene kadar yaşadıklarını 'baskıladığını' söyledi.

ESME BİANCO DA DAVA AÇMIŞTI

Kısa süre önce Manson'ın eski sevgilisi ve Game of Thrones oyuncusu Esme Bianco da cinsel saldırı ve seks amaçlı insan kaçakçılığı suçlamalarıyla dava açmıştı. Manson, Bianco'nun iddialarını reddetmişti.