KÜLTÜR-SANAT

Genco Erkal'ın Can Yaman yorumu: Libido yerine beyni tartışsak

Can Yaman'ın sözlerine Genco Erkal'ın tepkisi: "Libido yerine beyni var mı yok mu'yu tartışsak..."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Dizi oyuncusu Can Yaman'ın oyuncuların "libidosu olanlar ve olmayanlar" diye ikiye ayrıldığı yönündeki sözlerine bazı sanatçılar tepki gösterdi. Usta tiyatrocu Genco Erkal da sosyal medya hesabından "Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur?" diye yazdı.

Can Yaman, Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda, son dönemlerde yaptıkları işler başarılı olmayan erkek oyuncuların hepsinin ‘libidosu olmayan’ partnerlerle çalıştığı yönünde ifadeler kullandı.

Can Yaman

Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar... Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye 'Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu' diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk" dedi.

TÜZÜNATAÇ: BİLGE ADAMDAN BİLECE SÖZLER!

Bu sözler sosyal medyada tartışılırken, tepki gösterenlerden biri de Berrak Tüzünataç oldu. Tüzünataç, Instagram'da ''Bilge bir adamdan bilgece sözler. Yani inanılmaz bir açıklama! Jönlerin libidosuz partnerleri sorun diyorsun öyle mi?'' diye yazdı.

Etiketler genco Can Yaman libido
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR