Caner Çalışır yoğun bakımda

Kerimcan Durmaz ile birlikte çektiği videolarla popüler olan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır yoğun bakıma alındı.

DUVAR – Sosyal medya fenomenlerinden olan ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Caner Çalışır’ın rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Televizyonda başlayan macerası şu sıralar DJ’lik ile devam eden Caner Çalışır, yoğun bakımda yatıyor.

HASTANE: DURUMU AĞIR 

Çalışır’ın, çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Başarı Hastanesi’ne kaldırıldığı ve sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Caner Çalışır: Serüvenimiz Vine ile başladı

Caner Çalışır nasıl ‘fenomen’ olduğunu şöyle anlatmıştı: “Ben radyo ve televizyonculuk mezunuyum. Vine ilk çıktığında telefonuma yükledim. Arkadaşım Berna Arıcı ile tatile gitmiştik. Sürekli Vine çekelim diyordu. Bende tamam dedim. Birlikte Vine çektik. ‘Berna saçında kene var topla topla gene var’ diye bir Vine’dı. Çektiğimiz bu Vine, Okan Bayülgen, Taci Kalkavan gibi sosyal medya fenomenleri tarafından ReVine yapıldı. Ertesi gün uyandığımda Hürriyet gazetesinde çektiğim Vine’ın adını gördüm. Bu ne böyle, bu ne kafalar diye şeyler gördüm. Daha bir çok yerde çektiğimiz Vine’lar haber oldu. Hatta Berna sil lütfen yayınlama demiştim. Ama iyi ki de silmedi. Bizim serüvenimiz ilk o Vine ile başladı…”