Gürkan Hacır'dan 'Bir Başkadır'a tepki: Saçmalık

Gazeteci Gürkan Hacır Netflix'in 'Bir Başkadır' adlı dizisinde Halk TV'nin geçtiği sahneye tepki gösterdi. Hacır, "Başörtülüleri uzaylı gibi gördüğünü söyleyen anne-babayı benim ve Yılmaz Ağabey üzerinden karakterize etmesi saçmalıktır. Önyargıdır" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Netflix'te yayınlanan Berkun Oya imzalı 'Bir Başkadır' dizisi yayınlandığı ilk günde Türkiye'nin en çok konuştuğu konulardan biri oldu. Özellikle dizinin başrol oyuncusu Öykü Karayel'in oyunculuğu dikkat çekerken, dizinin 5'inci bölümünde Halk TV'nin geçtiği bir sahne dikkat çekti. Dizide gazeteci Gürkan Hacır sunduğu programa yer verilirken, Hacır bu sahneye tepki gösterdi ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

 

Hacır yaptığı paylaşımda, "Arkadaşlarım 'Bir Başkadır'ın benimle ilgili 5 saniyelik bölümünü yollamışlardı. Nezaketen teşekkür ettim. Dizinin tamamını izleyince durum farklılaştı. Başörtülüleri uzaylı gibi gördüğünü söyleyen anne-babayı benim ve Yılmaz Ağabey üzerinden karakterize etmesi saçmalıktır. Önyargıdır" ifadelerine yer verdi. (HABER MERKEZİ)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR