Malkovich'ten eldivenli, İmamoğlu'ndan kolonyalı önlem

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ünlü Hollywood yıldızı Emmy ödüllü Amerikalı oyuncu John Malkovich ile dört sanatçı arkadaşını, Emirgan’daki Beyaz Köşk’te ağırladı. Koronavirüs önlemleri kapsamında eldiven taktığı gözlenen Malkovich ve sanatçı arkadaşlarına Türkiye usulü kolonya ikramında bulunuldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Emmy ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu, yönetmen ve yapımcı John Malkovich ile dört sanatçı arkadaşını Emirgan’daki Beyaz Köşk’te ağırladı. Ziyaret, misafirlere Türkiye usulü kolonya ikram edilmesiyle başladı.

Malkovich, korona virüsüne önlem olarak eldivenli geldi. İstanbul’a bir dizi sanatsal etkinlik ve film çekimi için geldiklerini belirten Malkovich, 2 yıl önce de guletle Türkiye kıyılarını gezdiklerini hatırlattı. Malkovich, İstanbul'da kendisine Atatürklü kol düğmesi hediye edildiğini söyledi.

İmamoğlu ile Malkovich tokalaşmadı.

Bunun üzerine İmamoğlu da adresini aldığı Malkovich’e, Atatürk katalogları ve kitapları gönderme sözü verdi. Malkovich, İBB Başkanı’na, “İstanbullu musunuz?” sorusunu yönelttı. İmamoğlu, ünlü oyuncuya hayat hikayesini kısaca anlattı. Bunun üzerine Malkovich de kendi hayat hikayesinden bahsetti. Malkovich, İmamoğlu’na imzalı bir DVD çalışmasını sundu. (HABER MERKEZİ)