Yılmaz'dan kendisini eleştiren takipçilerine cevap

Cem Yılmaz, İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin paylaşımına tepki gösteren takipçilerine cevap verdi. Yılmaz, yapılan eleştirileri, "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" başlığıyla paylaştı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Sanatçı Cem Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul seçimini iptal kararına gösterdiği tepki sonrası bazı sosyal medya kullanıcılarının eleştiri dozunu aşan yorumlarıyla karşılaştı. Yılmaz, kendisini eleştiren takipçilerinin mesajlarını "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" ifadesiyle paylaştı.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından YSK'nın iptal kararı sonrası "Bunu memleketimiz hak etmiyor" paylaşımını yapmıştı. Bu paylaşımından sonra bazı Twitter kullanıcıları kendisine "şehitlik" üzerinden eleştirmeye çalıştı. Yılmaz, "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" başlığıyla bu yorumları paylaştı.

Cem Yılmaz 5 gün öncesinde Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malülleri Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı'nın yararına sahneye çıkmış ve geceden toplanan paralarla 100'ün üzerinde çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunu karşılamıştı.

'SİYASETTEN DE HİÇ HOŞLANMAM'

Cem Yılmaz yapılan yorumlara "Ben vatanını, milletini seven sade bir vatandaşım :) Siyasetten de hiç hoşlanmam Sen bir adayı seversiiiiin, ben öbür adayı severim ..öyle değil mi güzel kardeşim ( tane tane anlat cem abi ) Sen “bazı” insanları seversin, ben “herkesi “severim....Belki de farkımız budur?" paylaşımıyla cevap verdi. (HABER MERKEZİ)