Friends özel bölümü için çekimler başlıyor

Friends özel çekimleri için 5 Nisan haftası sete girilecek. Çıkan haberlere göre, oyuncuların her biri özel bölümde oynamak için en az 2,5 milyon dolar alacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Korona virüsü salgını nedeniyle ertelenen Friends özel bölümü çekimleri için 5 Nisan haftası set kurulacak. Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve Matthew Perry, HBO Max özel bölümü için yeniden tam kadro halinde bir araya gelecek.

Beyazperde'nin Variety'den aktardığına göre, oyuncuların yeniden buluşması, ilk olarak 2020'nin başlarında, korona virüsü salgını nedeniyle film ve televizyon prodüksiyonlarının durmasından birkaç hafta önce resmiyet kazandı. Aktarılan haberlere göre, HBO Max, açılış lansmanı için özel bölümü ön planda kullanacaktı.

Özel bölüm, Burbank, Kaliforniya'daki Warner Bros. Studio'nun lotunun orijinal Friends bölümlerinin de çekimlerinin yapıldığı Stage 24'da gerçekleşecek. Ben Winston'ın yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstlendiği Friends özel bölümünün yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane'den oluşuyor.

Geçen yıl çıkan haberlere göre, oyuncuların her biri özel bölümde oynamak için en az 2,5 milyon dolar alacak.