Fatih Altaylı'dan izleyici sorusuna yanıt: A be beyinsiz

Haber Türk'teki bilim programında Mars'taki enerji kaynaklarının konuşulduğu sırada izleyiciden gelen "Mars'a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsunuz?" mesajını okuyan Fatih Altaylı "A be beyinsiz! Seninle aynı havayı solumaktan mutsuzluk duyuyorum" diye tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Habertürk'teki 'Teke Tek Bilim' programında bilim insanlarıyla Mars gezegenini konuşan Fatih Altaylı, Mars'taki enerji kaynakları konusu tartışılırken izleyiciden gelen bir mesajı okudu. İzleyicinin "Dünya pandemiyi, ekonomiyi konuşurken sen kimden emir alıyorsun da milletin kafasını bulandırıyorsun, Mars'a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsunuz?" sorusuna sinirlenen Altaylı şöyle yanıt verdi: 

"A be beyinsiz! Fazla hakaret etmeyeyi, beyinsiz bile sana iltifat olacak, yaşam formusun aslında. Bunları konuşmadığın için bugün elinde avucunda ne varsa Katarlılara falan satıyorsun, bunları konuşmadığın için pandemiyle ilgili acaba Çin'den mi aşı gelir, Amerika'dan mı, Almanya'dan mı gelir diye konuşuyorsun.

Bunları konuşmadığın için böyle bir mesaj çeken ahmaklar sürüsüyle muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Bunları konuşacağız kardeşim. Pandemi konuştuğumuz zaman diyorsunuz ki "vay pandemi konuşmak için hangi mihraklardan emir aldınız?

Size kalırsa hiç konuşmamak lazım. Allah'tan sizi takmıyoruz biz. Çünkü adam olmadığınızı düşünüyoruz. O yüzden bizi seyretmeyin kardeşim gidin pandemi, ekonomi seyredin. Survivor falan seyredin, magazin programı seyredin.

Beni seyretmeyin asabımı bozmayın. Gerçekten sinirleniyorum. Sizlerle aynı havayı solumaktan dolayı mutsuz oluyorum. Çünkü gerçekten dünyanın kısıtlı kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum.

Bunları konuşacağız biz çünkü belki sizin çocuklarınız insan gibi yaşarlar. Sizin çocuklarınız belki başka uluslarının sermayelerinin yanında çalışmak zorunda kalmazlar. Sizin için değil çocuklarınız için konuşuyoruz tamam mı aptallar?" (HABER MERKEZİ)