İsrail'de tehdit: Özcan Deniz gitmiyor

Özcan Deniz'in İsrail'de ölümle tehdit edildiği belirtildi. Deniz, röportajını iptal etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbullu Gelin dizisi oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver, iki konser vermek için İsrail'e gidiyor. Özcan Deniz'in İsrail TV'si için yapılması beklenen bir röportajı tehditler nedeni ile iptal ettiği belirtildi.

Odatv'den Rafael Sadi'nin haberine göre, iki ismin İsrail'e gideceğinin açıklanmasının ardından, tehdit almaya başladı. İsrail magazin programı Guy Pines'in belirttiğine göre Özcan Deniz, İsrail TV'si için yapılması beklenen bir röportajı tehditler nedeni ile iptal etmek zorunda kaldı. Salı akşamı yayınlanan bir habere göre, Özcan Deniz'in kendisi ve ailesinin hayatına yönelik tehditler aldığı belirtiliyor.

İki ismin Nisan ayı içinde yapılması beklenen İsrail gösterilerinin iptal edilmesinin söz konusu olmadığı ifade ediliyor. İsrail basında da yer alan haberlere göre iki gösteri için yaklaşık 22 bin bilet bir günde satılmıştı.

'TEHDİTLER BİZİM İÇİN TUHAF DEĞİL'

6-7 Nisan'da İsrail'de yapılması beklenen gösterinin yapımcıları, "Tehditler konusu bizim için tuhaf değil. Özellikle bir Türk yıldızına gelince, hepimizin alıştığı bir gerçektir. ‘İstanbullu Gelin' çılgınlığı sadece İsrail'de büyüyor ve İsrailli hayranları dünyanın en büyükleri arasında. Elbette konserler planlandığı üzere yapılacak" ifadelerini kullandılar.