Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy, oyunculuğu bıraktı

Uzun süredir lenf kanseriyle mücadele eden oyuncu Boğaç Aksoy, sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, doktorunun tavsiyesi üzerine oyunculuğa ara verdiğini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Arka Sokaklar’da canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle tanınan ve uzun süredir lenf kanseriyle mücadele eden oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğu bıraktığını açıkladı. İstanbul'dan ayrılarak Fethiye'ye yerleşen Aksoy, kaptanlık diploması aldı. 

Aksoy, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Hastalık sürecimde ,doktorumun bana temiz hava olan bir yerde yaşamalısın tavsiyesi üzerine İstanbul’dan taşınmaya karar verdim.. Fethiye’ye taşınmak, burada bir şeyler yapmak uzun zamandır hayalimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Artık Fethiyeli oldum diyebilirim" ifadelerini kullandı. 

Aksoy başka bir paylaşımında da, "Başımıza gelen bir musibet, belki cesaret edemediğiniz, acaba olur mu dediğimiz, geciktirdiğimiz hayallerimizin yolunu hazırlıyordur. Sabredin, şükredin, hayal kurun, çalışın ve gerisini Allah’a bırakın" yazdı.