Andrew Garfield, Narnia Günlükleri’nde neden oynayamadığını açıkladı: Yeterince yakışıklı değildim

Oyuncu Andrew Garfield, Narnia Günlükleri serisinde Prens Caspian’ı oynamayı istediğini ancak 'yeterince yakışıklı olmadığı' için rolü alamadığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - "Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok" filminde yeniden Örümcek Adam rolüne hayat veren oyuncu Andrew Garfield, Entertainment Tonight kanalındaki YouTube programına konuk oldu. Programda "Narnia Günlükleri" serisinde Prens Caspian rolü için aday olduğunu açıklayan oyuncu Andrew Garfiel, rolü neden alamadığını anlattı. 

Kayıp Rıhtım'ın The Independent'tan aktardığına göre, C.S. Lewis’in fantastik kurgu romanları Narnia Günlükleri’nden uyarlanan film serisinde yer alan Prens Caspian rolü için seçmelere katıldığını anlatan Garfield, "Çok istediğimi hatırlıyorum. 'Narnia Günlükleri: Prens Caspian' seçmelerine katılmıştım. 'Bu olabilir' diye düşünmüştüm. Ve o yakışıklı parlak oyuncu Ben Barnes rolü kaptı… Saplantı haline getirdiğimi hatırlıyorum" ifadelerini kullandı. 

Garfield reddedilme nedenini öğrenmek için menajeriyle konuştuğunu aktarırken, menajerinden aldığı cevabın "Yeterince yakışıklı olmadığını düşündükleri için Andrew" olduğunu söyledi. Prens Caspian rolünü canlandıran Ben Barnes’ın iyi bir iş çıkarttığını ifade eden oyuncu, "Barnes çok yakışıklı ve yetenekli bir adam" dedi.