Balayı dönüşü tehdit

Mersin'de balayından dönen avukat çifte trafikte tehdit: Kapıları kilitlemesek saldıracaklardı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Mersin Erdemli ilçesinde trafikte 4 kişi tarafından tehdit edildiğini belirten avukat çift, suç duyurusunda bulundu.

İddiaya göre, Mersin Barosu üyesi avukat Mustafa Doğan, Arpaçbahşiş Mahallesi Yeniyol mevkisindeki kırmızı ışıkta beklerken, arkasındaki araçtan inen 4 kişi tarafından silahlı ve sözlü olarak tehdit edildi. Bunun üzerine Doğan otomobilde bulunan eşi Büşra Doğan ile birlikte Erdemli Adliyesine gelerek suç duyurusunda bulundu. Doğan'a destek olmak amacıyla avukat arkadaşları da adliye önünde bekledi.

'ÖNCE SİLAHLA SONRA SÖZLE TACİZ ETTİLER'

Doğan, eşiyle balayından dönerken olayın yaşandığını söyledi. Kırmızı ışıkta beklediği sırada arkasındaki araçtan 4 kişinin yanlarına geldiğini dile getiren Doğan, şunları kaydetti:

"Tanımadığım kişiler önce silahla ardından da sözlü olarak tacizde bulundu. Arabayı durdurmamızı istediler. Daha sonra arabaya tekme atmaya başladılar ve fiziki saldırı da bulunarak araca zarar verdiler Kapıları kilitlememiş olsaydım eşime ve bana saldıracaktı. Olay sonrası Erdemli Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek şikayette bulundum." (AA)

Etiketler Mersin taciz avukat