Fazla ücret istendiği iddiasıyla aracıyla hastane kapısına çarptı

Esenyurt'ta bir kişi başvurduğu özel hastanenin yapmak istediği testler için yüksek ücret talep etmesi iddiasıyla hastanenin kapısına aracıyla çarptı. Aynı kişi, Covid-19 olduğunu iddia etti ancak kendisinde virüse rastlanmadı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Esenyurt'ta, özel bir hastanede korona virüsü ile ilgili testler için fazla ücret istendiğini iddia ederek kullandığı arabayla hastanenin kapısına çarpan şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, dün özel bir hastaneye başvuran ve doktorun yapılmasını istediği testler için 4 bin lira istendiğini, Yeşil Kartlı olduğunu söylemesine rağmen görevlilerin kendisine yardımcı olmadığını iddia eden M.G., aracıyla hastanenin giriş kapısına çarparak zarar verdi.

Hakkında "mala zarar verme" suçundan işlem yapılarak gözaltına alınan M.G. karakolda işlemleri tamamlandıktan sonra Cumhuriyet Başsavcılığınca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

M.G.'nin korona virüsü nedeniyle nefes almakta zorlandığını beyan etmesi üzerine Esenyurt Devlet Hastanesine götürüldüğü, hastanede Covid-19 şüphesi olmadığına dair rapor düzenlendiği öğrenildi. (AA)