Antalya Barosu Başkanı: Sayın Feyzioğlu basit bir yalancısınız, çamura bulanıyorsunuz

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun, seçimli olağanüstü genel kurul isteyen barolarla ilgili "Bunlar Cumhuriyet Bayramı bildirisinde buluşamadılar. Şimdi nasıl olacak da TBB'yi yıkma noktasında buluşacaklar" sözlerine Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan şöyle tepki gösterdi: "Sayın Feyzioğlu, basit bir yalancısınız. Çırpındıkça çamura bulanıyorsunuz. Fermanlı bir ölüm kuşu, satırı çalan cellat olmaya soyunmuş gibisiniz."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, baroların olağanüstü genel kurul taleplerinin Türkiye Barolar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu tarafından reddedilmesine ve TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'nun sözlerine sert tepki gösterdi.

Polat Balkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'nun Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısındaki sözlerini hatırlattı. Feyzioğlu'nun "Barış Pınarı Harekatı'nı desteklediğim için genel kurula çağıran arkadaşlarımız aynı paydada nasıl buluşacaklar, bunlar Cumhuriyet Bayramı bildirisinde buluşamadılar... Şimdi nasıl olacak da TBB'yi yıkma noktasında buluşacaklar..." sözünü yazan Balkan şöyle devam etti: "Bu sözler TBB Başkanı Sayın Av. Metin Feyzioğlu’na ait. Sayın Feyzioğlu, basit bir yalancısınız. Çırpındıkça çamura bulanıyorsunuz. Fermanlı bir ölüm kuşu, satırı çalan cellat olmaya soyunmuş gibisiniz. Her ne olursa olsun, bu canlar bu yüreklerde olduğu sürece adalet, demokrasi ve hukuk mücadelesini sürdüreceğiz; size rağmen...'' (HABER MERKEZİ)