Anne, baba ve oğul baraj gölünde boğuldu

Kastamonu'da 20 yaşındaki Oğuzhan Kadıncıoğlu balık tutarken göle düştü. Annesi Behice ve babası Nihat Kadıncıoğlu onu kurtarmak için suya atladı ancak üçü de boğularak öldü.
Anne, baba ve oğlunun cenazeleri otopsi için Devrekani Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Fotoğraf: AA

DUVAR – Kastamonu’nun Devrekani ilçesindeki Beyler Barajı’nda balık tutarken göle düşen genç ile onu kurtarmak için suya atlayan anne ve babası boğularak yaşamını yitirdi.
Ankara’da yaşayan 46 yaşındaki Nihat ve 42 yaşındaki Behice Kadıncıoğlu çifti ile oğulları 20 yaşındaki Oğuzhan, Beyler Barajı’na pikniğe gitti. Baraj kenarında oltayla balık tutmaya çalışan Oğuzhan Kadıncıoğlu, dengesini kaybederek suya düştü.

Çocuklarının suda çırpındığını gören anne ve babası da onu kurtarmak için peş peşe göle atladı. Bir süre sonra anne, baba ve oğlu suda kayboldu. Çevredekilerin haber vermesi üzerine Devrekani İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri olay yerine geldi. Jandarma ve çevredekilerin çabaları sonucu aile fertlerinin cansız bedenleri sudan çıkartıldı. Anne, baba ve oğlunun cenazeleri otopsi için Devrekani Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. (KASTAMONU/AA)