Sis seferleri iptal ettirdi

Sis bugün de gitmiyor. İstanbul'da deniz ve uçak seferleri için iptal açıklamaları geldi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sis İstanbul'da ulaşımı etkilemeye devam ediyor. Dün sabah ve öğleden sonra olduğu gibi Şehir Hatları'nın tüm seferleri yoğun sis nedeniyle bu sabah da iptal edildi. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılacak tüm seferler de iptal edildi.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamada, “İstanbul hava sahasında görülen yoğun sis nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı iniş ve kalkış seferlerimiz 1 Mart 2017 tarihi 07.00 saati itibariyle durdurulmuştur. Hava koşullarındaki iyileşmeye bağlı olarak seferlerimiz yeniden aktif hale gelecektir. Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşları ile ilgili son durumu www.thy.com adresinden veya 4440849 numaralı çağrı merkezinden öğrenmelerini rica ederiz" denildi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğünden edinilen bilgiye göre ise İstanbul Atatürk Havalimanı'nda herhangi bir gecikme yaşanmıyor. Sisin öğle saatlerinde dağılsa da gün boyu sürmesi bekleniyor. Sis nedeniyle özellikle Bursa ve Kocaeli'de de sıkıntılar yaşanıyor. (HABER MERKEZİ)