Psikolog kedi evi yüzünden öldürüldü!

Psikolog Alper Engeler, Moda'da kaldırıma yaptığı kedi evi yüzünden tartıştığı bir şahıs tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

DUVAR – Kadıköy Moda’da bir psikolog Alper Engeler, kedi evi kurduğu için kendisine tepki gösteren komşusu tarafından öldürüldü. Edinilen bilgiye göre; 49 yaşındaki psikolog Alper Engeler oturduğu apartmanın yakınlarındaki Ağabey Sokak’taki kaldırıma tahtadan kedi evi kurarken bir komşusu ile tartışmaya başladı. İddiaya göre sözlü olarak başlayan tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Engeler tartıştığı şahıs tarafından bıçaklandı. Olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Engeler yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

psikolog

Psikolog Alper Engeler

Olaydan saatler sonra polis ekipleri tarafından Kadıköy, Acıbadem mahallesinde gözaltına alınan Hızır Erdoğan polisteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlı Erdoğan’ın ise ifadesinde, “Alper alkollüydü. Montundan zıpkını çıkardığını gördüm. Zıpkınla ateş edecek sandım. Ben de 2 metre yakınımda olan bıçağı aldım. Uyku sersemliğinin etkisiyle, uzaklaşsın diye bıçağı salladım” dediği öğrenildi.(DHA)