Trump çiftini 17 yıldır tanıyan eski Beyaz Saray çalışanı: Gördüklerimi anlatsam afallarsınız

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump’ı 17 yıldır tanıyan eski Beyaz Saray çalışanı Omarosa Manigault Newman, çiftin ilişkisine dair iddialarda bulundu. Çiftin ilişkilerini 'tuhaf' olarak nitelendiren Newman, Melania Trump’ın bazen eşinden 'iğrendiğini' öne sürdü ve "Son 17 yılda gözlemlediklerimi anlatsam afallarsınız" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - ABD Başkanı Donald Trump’ın eski yardımcılarından oyuncu Omarosa Manigault Newman, Donald Trump ile First Lady Melania Trump’ın ilişkisi hakkında çeşitli iddialarda bulundu.

Lorraine adlı talk show programına katılan Newman, Beyaz Saray'ı anlatan 'Unhinged' (Kaçık) isimli kitabında yazdıkları hakkında konuştu. 

'TUHAF BİR EVLİLİKLERİ VAR'

'Çiftin 'tuhaf' bir evlilikleri olduğunu söyleyen Newman, "İnsanların evlilikleri hakkında yorumda bulunurken çok ihtiyatlı davranırım, çünkü içeride neler olduğunu bilemezsiniz. Ama ben bu çifti flört dönemlerinden bu yana tanıyorum. Son 17 yılda gözlemlediklerimi anlatsam afallarsınız" dedi. 

'BAZEN BİRBİRLERİNDEN HOŞLANIYORLAR'

Newman, "Onlar sadece bazen birbirlerinden hoşlanıyorlar. Melania Trump bazen eşinden iğreniyor" diye konuştu. 

Bu sözlerinin ardından geçen hafta Melania Trump'ın eşinin elini tutmak istemeyerek itmesini hatırlatan Newman, bu görüntünün söylediklerinin bir kanıtı olduğunu öne sürdü. 

​Melania Trump, daha önce de defalarca Donald Trump'ın elini tutmayı reddederken görüntülenmişti. 

'TRUMP KİTABIN BASILMASINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI'

Newman ayrıca, Trump ve ekibinin kitabının yayınlamasını engellemeye çalıştığını savundu ve şu ifadeleri kullandı: 

"Trump'ı 17 yıldır tanıyorum ve okurları bir yolculuğa çıkararak perde arkasında Donald Trump'ın nasıl biri olduğunu görmelerini istedim. Ancak maalesef doğruyu söylerseniz, uyarılırsınız. Bu yüzden (Trump'ın) avukatları, kitabın yayınlanmasını durdurmaya çalıştı."

Trump'la 2004 yılında The Apprentice (Çaylak) programına çıktıktan sonra tanışan Newman, Ocak 2017’de Trump’ın yardımcısı ve Halkla İrtibat Ofisi'nde İletişim Direktörü olmuştu. (Kaynak: Sputnik)