Totti: Hoşça kal baba, hayatımın en kötü 10 gününü geçirdim

Francesco Totti'nin babası Enzo, korona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Roma'nın yaşayan efsanesi Totti, Instagram hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Roma ve İtalya Milli Takımı'nın efsane oyuncularından Francesco Totti, geçtiğimiz günlerde koronavirüs sebebiyle babasını kaybetti.

Totti, yaşadığı kaybın ardından Instagram hesabından babası için duygusal bir mesaj paylaştı.

Gazeteci Esma Çakır, mesajı çevirerek Twitter'da yayınladı. Totti, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Hoşça kal baba. Hayatımın en kötü 10 gününü geçirdim, orada hastalığa karşı 'tek başına' mücadele verdiğini bilerek ve seni göremeyerek, seninle konuşamayarak, sana sarılıp sıkamayarak. Orada sana yakın olmak için her şeyi yapardım.

Şimdi benim hayatım farklı olacak, çünkü önemli değerlerle büyüdüm ve bunun için sana teşekkür etmek istiyorum, baba, benim için yaptığın her şey için, benim güçlü ve cesur bir adam olmamı sağladığın için. Seni her zaman seveceğim, baba!

Senin sesini halen duymak istiyorum, gülüşmelerimizi, gülümsemeni, gözlerini, koltukta TV izlemeni özlüyorum. Senden özür dilemek ve sana teşekkür etmek istiyorum.

Özür dilemek istiyorum, her seferinde anlamayışımdan, her seferinde seni seviyorum, dememiş olmaktan, eksik kalan sarılmalarımızdan, söylenmemiş sözlerden, yaptığım hatalardan dolayı.

Ancak özellikle baba olduğun için teşekkür etmek istiyorum ve hep öyle kalacaksın. Sen olmasan asla yapamazdım. Artık bizimle olmasan da hatıran ve gülümsemeni asla unutmayacağız. Benim gururumdun ve gururumsun (umarım ben de senin için öyle olmuşumdur)

Bugün hiç olmadığı kadar hayatımda ne kadar önemli olduğunu anladım ve gelecek yıllarda bu değerli anıları kalbimde taşıyacağım. Hoşça kal baba… aksine hoşça kal Şerif… İyi yolculuklar. Francesco’n..." (HABER MERKEZİ)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR