Tinder'a video yükleme özelliği geliyor

Tinder'da kullanıcılar profillerine video da yükleyebilecekler. Bununla birlikte, 'Hot Takes' adında geliştirilen bir diğer özellikte ise kullanıcılar eşleşmeden birbirleriyle konuşabilecek.

Google Haberlere Abone ol


DUVAR - Çöpçatanlık uygulaması Tinder'ın CEO'su Jim Lanzone, uygulamada kullanıcıların profillerine bundan böyle video da yükleyebileceklerini açıkladı. 

Sputnik'in aktardığına göre AFP'ye konuşan Lanzone, "İnsanlar, eşleşmek ve buluşmak istediklerine karar vermeden önce sanal olarak birini tanımaya daha fazla zaman ayırmak istiyor. Bugün yirmili yaşlar biraz daha farklı bir şey istiyor, bu da daha önemli ve daha sanal bir ilk" ifadelerini kullandı. 

Öte yandan, video özelliğiyle birlikte, 'Hot Takes' adında geliştirilen bir diğer özellikte ise kullanıcılar eşleşmeden birbirleriyle konuşabilecek. Şirkete göre, Tinder kullanıcılarının yarısından fazlasını yirmili yaşlarının başlarındaki insanlar oluşturuyor.

'KULLANDIKLARI ARAÇLAR DEĞİŞTİ'

İnsanların ihtiyacının 'çevrimdışı buluşmak ve gerçek dünyada gerçek bir ilişkiye sahip olmak' olduğunu söyleyen Lanzone ayrıca, "Bu noktaya ulaşmak için kullandıkları araçlar değişti" açıklamasında bulundu. 

Match Group'un sahibi olduğu Tinder, 2012'de piyasaya sürülmüştü. (HABER MERKEZİ)