The Weeknd, Grammy'yi boykot ediyor: Gizli komiteler yüzünden...

Şarkıcı The Weeknd, bu pazar gerçekleşecek Grammy Müzik Ödülleri öncesi,  ödülleri boykot ettiğini açıkladı: Gizli komiteler yüzünden müziğimi bundan sonra Grammy Ödülleri'ne sunmayacağım.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şarkıcı The Weeknd, bu pazar gerçekleşecek Grammy Müzik Ödülleri öncesi,  ödülleri boykot ettiğini açıkladı.The Weeknd, "Gizli komiteler yüzünden müziğimi bundan sonra Grammy Ödülleri'ne sunmayacağım" dedi.

'KENDİMİZE ELEŞTİREL GÖZLE BAKACAĞIZ'

New York Times'a konuşan The Weeknd'in açıklamasına yanıt veren Grammy Ödülleri'ni dağıtan Kayıt Akademisi Geçici Başkanı Harvey Mason Jr. ise "Birileri üzgün olduğunda hepimiz hayal kırıklığına uğruyoruz ancak sürekli olarak geliştiğimizi söyleyelim. Bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi ödül verme sürecimizi iyileştirmek için kendimize eleştirel gözle bakacağız" dedi.

THE WEEKND'İN İLK TEPKİSİ DEĞİL

The Weeknd son albümü After Hours çıktıktan sonra albümden Blinding Lights ve Heartless şarkılarının Top 100 listelerinde öne çıkmasına rağmen 2021 Grammy Ödülleri'nde herhangi bir adaylığı olmamasına tepki göstermişti. Üç Grammy ödülü bulunan şarkıcı, tepkisinin ardından "Kişisel olarak artık umursamıyorum. Şu an benim için hiçbir anlamı olmayan üç Grammy'm var" demişti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)