Temel Karamollaoğlu taburcu edildi

Korona virüsü nedeniyle hastaneye yatırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu taburcu oldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Korona virüsü (Covid-19) tedavisi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu taburcu edildi. 

Saadet Partisi'nden yapılan açıklamada, "Genel başkanımız hastaneden taburcu oldular. İstirahat süreci bugün itibariyle evde devam edecek" denildi. 

4 Ocak'tan Karamollaoğlu'nun korona virüsü testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Kontrol için Ankara Şehir Hastanesi'ne giden Karamollaoğlu, doktorların tavsiyesi üzerine 9 Ocak'ta hastaneye yatırılmıştı.

KARAMOLLAOĞLU: SAĞLIK DURUMUM OLDUKÇA İYİ

Hastaneden çıktıktan sonra Twitter hesabından açıklama yapan Temel Karamollaoğlu, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti:

"Öncelikle herkesi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Cenâb-ı Hâkk'a bir kez daha hamdolsun, sağlık durumum oldukça iyi; bugün hastaneden taburcu oldum, birkaç gün daha evimde istirahatime devam edeceğim."

Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden Karamollaoğlu, "Bu sürecin en başından itibaren, bugüne kadar bir an olsun dualarını eksik etmeyen, selâmlarını ileten, bizzat hastaneye kadar gelerek şifâ temennilerini paylaşan teşkilat mensuplarımıza ve toplumumuzun her bir kesiminden kıymetli vatandaşlarımıza çok ama çok teşekkür ediyorum" dedi. (HABER MERKEZİ)