Tan Taşçı'dan sahte hesap uyarısı: Bana çektiren tüm sapıklar cezalarını alacak

Şarkıcı Tan Taşçı, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, kendisini 'Tan Taşçı' diye tanıtan bir kişinin ünlü isimleri, güzellik merkezlerini, mekanları kandırdığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şarkıcı Tan Taşçı, kendisini 'Tan Taşçı' olarak tanıtıp ünlü isimleri, güzellik merkezlerini ve mekânları kandıran kişi hakkında yasal süreci başlattığını duyurdu. Taşçı, "Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını alırken de ben ziyaret edeceğim" dedi.

Taşçı, şu ifadeleri kullandı:

"Kendisini Tan olarak tanıtarak insanları işleten sapık WhatsApp profiline bir fotoğraf koyup herkesi kandırıyor! Güzellik merkezlerini arayarak randevu alıyor. Yahu ben ne alaka? Hadi geleceğim diyelim gelmek için sizi neden gece 3’te arayayım, ne işim olabilir, uyku güzelliği mi?

Markalardan ürünler isteniyor falan ben ne zaman ürün istedim hiç yapmadığım işler! Şarkıcı arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşup düetler, besteler yapılıyor! Mekanlarla konuşulup anlaşma yapılıyor. Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ona rağmen inanıyorlar! Çeşme’de adamın biri telefonla arayıp Tan’dan şampanya diyor ve masalara şampanya yollatıyor! Yahu hiç yapmadığım işler bunlar…

Neden kandırılmaya bu kadar müsait bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan yorulduk ama ahdım var artık acımak yok. Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını çekerken de ben ziyaret edeceğim inşallah!"