TAKSAV Kadıköy'den müzik söyleşileri: Türkiye'de Protest Müziğin Yolculuğu

TAKSAV Kadıköy Şubesi, çok sayıda müzisyen ile Türkiye’deki yakın dönem protest müziği konuşacak. Söyleşiler Murat Meriç’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) Kadıköy Şubesi, müzik yazarı Murat Meriç moderatörlüğünde, Türkiye’de protest müziğin 1970’lerden günümüze serüvenini, sahnelerde, meydanlarda ve direnişlerde devleşen müzisyenlerle konuşacak. TAKSAV tarafından düzenlenen ‘Türkiye’de Yakın Dönem Protest Müziğin Yolculuğu’ başlıklı söyleşiler dizisinin ilk konukları 21 Şubat saat 17.00'de Bülent Forta ve Zülfü Livaneli olacak.

Program, 28 Şubat 17.00’de İlkay Akkaya, Tolga Çandar ve Ali Asker ile devam edecek. Söyleşiler 7 Mart 17.00’de ise Taner Öngür, Çağrı Sinci ve Murder King grubuyla sona erecek.

Zoom platformu üzerinden canlı olarak gerçekleşecek söyleşilere katılmak isteyen dinleyicilerin katılım formunu doldurması ya da 05305802581 no’lu telefon numarasından TAKSAV Kadıköy Şubesi’ni arayarak kayıt yaptırması gerekiyor.