Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali'nin fiziki gösterimleri iptal edildi

Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali'nin fiziki gösterimleri, pandemi tedbirleri doğrultusunda iptal edildi. Çevrimiçi SYFF2020 seçkisi 1-6 Aralık tarihlerinde çevrimiçi olarak izlenebilecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 17 Kasım'da T.C. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan ve 18 Kasım 2020 itibarıyla T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından kamuya duyurulan tedbir kararları doğrultusunda 19 - 22 Kasım tarihlerinde İstanbul’da Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali iptal edildi.

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2020 seçkisiyle çevrimiçi düzenlenecek olan SYFFEVDE 1 - 6 Aralık tarihleri arasında Surdurulebiliryasam.net adresinde izleyicilerle buluşacak. İzleyiciler SYFFEVDE'nin programına ve kotalı film seansları için kayıt formlarına, hazırlanmakta olan Surdurulebiliryasam.net adresinden ulaşılabilecek.

SYFFEVDE, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği ve UNDP Türkiye’nin desteğiyle gerçekleşecek. Çevrimiçi festivalin açılışı, 1 Aralık’ta saat 11.00’de; BM tarafından, kuruluşunun 75. yılında ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'nın beşinci yılını kutlamak için yapılmış özel film “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” (Nations United: Urgent Solutions for Urgent Times) ile yapılacak. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR