İbrahim Seten'den Rıdvan Dilmen'e yanıt: İlk taşı atmak eli kirli olanlara kalmasın

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in "FETÖ sevdalısı" diye suçladığı gazeteci İbrahim Seten şöyle yanıt verdi: "Bu ayıptır, günahtır, rezilliktir. Dilmen tek bir konuda haklı! Futbolda 'Temiz eller operasyonu' hemen başlamalı ama ilk taşı atmak, eli en kirli olanlara kalmasın bir zahmet!"

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Eski futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen'in 'futbolda temiz eller operasyonu' başlaması gerektiğini söyleyerek suçladığı isimlerden olan gazeteci İbrahim Seten, Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç'un köşesinden Dilmen'e yanıt verdi.

Seten, "İbrahim Seten vatan hainidir, FETÖ sevdalısıdır" diyen Dilmen'e şu ifadelerle yanıt verdi:

İbrahim Seten adında, iki yıl önce emekli olmuş, eski bir spor müdürüyüm. Birkaç gündür ben ve arkadaşlarım Rıdvan Dilmen'in saldırılarına maruz kalıyoruz. Bunun sebebi de kendisini eleştirmiş olmamız. Evet eleştirdim. Çünkü tarafsız olduğunu iddia ederek oturduğu ve milyonlarca kişiye ulaştığı koltukta Fenerbahçe temsilcisi gibi davranıyor. Ben de espriyle karışık 'Bu sezon Rıdvan Dilmen sezonu olsun' diyorum. O da, bu eleştirilerime sağlam cevap veremediği için karşılığında bana 'FETÖ'cü' iftirası atıyor. Mesele bu kadar basit aslında. Rıdvan Dilmen devlet büyüklerine haksızlık etmiş, kişilerin adını ve itibarını kendi çıkarı için kullanmıştır. Daha da önemlisi, bu sakil görüntüsüyle FETÖ'cü vatan hainlerinin ekmeğine yağ sürmüştür. Bu ayıptır, günahtır, rezilliktir. Herkes kendisini rezil etmekte özgür. Ama Rıdvan Dilmen bana attığı çamurun bedelini mahkemede ödeyecek. Adaleti yönlendirebildiğini düşünse de ben yargıya güveniyorum. Bu meseleyi, meydan kavgasına çevirmeden, kamuoyunu meşgul etmeden hukuki yollarla ilerleyerek bitireceğim. Rıdvan Dilmen tek bir konuda haklı!. Futbolda "Temiz eller operasyonu" hemen başlamalı.. ...Ama ilk taşı atmak, eli en kirli olanlara kalmasın bir zahmet!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR