Selahattin Baki: Vedat Muriqi kaldığı sürece forvet transferi yapmayız

Vedat Muriqi'in takımdan ayrılabileceği iddiaları hakkında konuşan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, "Vedat Muriqi ile ilgili şu anda somut bir gelişme yok. Vedat kaldığı sürece forvet transferi yapmayı düşünmeyiz" dedi. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Süper Lig'de 2020-2021 sezonu fikstür çekimi ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Vedat Muriqi'in İtalyan ekibi Lazio'ya transferinde anlaşma sağlandığı iddiasını yalanladıklarını hatırlatan Selahattin Baki, "Vedat Muriqi ile ilgili şu anda somut bir gelişme yok. 2-3 gün evvel açıklama yapmıştık. O açıklama aynen geçerliliğini korumakta. An itibarıyla bir şey yok. Vedat kaldığı sürece forvet transferi yapmayı düşünmeyiz. Eğer olur ki Fenerbahçe’nin çok hoşuna giden şartlar masaya konursa ve Vedat'ı verirsek anca o zaman bir forvet transferi düşünürüz" diye konuştu.

'YÖNETİM OLARAK PANDEMİ DÖNEMİNDE İYİ ÇALIŞTIK'

Süper Lig fikstürünü de değerlendiren Baki, şunları söyledi:

"Öncelikle hayırlı olsun. 2-3 ay önceden bugünleri görmek, hayal etmek bile zordu. Şükürler olsun ki ufaktan da olsa bir normalleşme süreci yavaş yavaş hayatımıza etki etmeye başladı. Bu sene biraz daha adrenalini bol, heyecanı bol bir lig bekliyorum, 21 takım. Pandemi döneminde iyi çalıştık Fenerbahçe yönetimi olarak. Bunu da bence transferlerimizle gösteriyoruz. Şu anda kağıt üzerinde her şey iyi gidiyor. İyi de bir kura çektiğimize inanıyorum. Dost kulüp Rizespor deplasmanıyla başlıyoruz. Hayırlısıyla sakatlıktan, kazadan beladan uzak güzel bir başlangıç yapıp yolumuza devam etmek istiyoruz." (İSTANBUL/AA)

Süper Lig fikstürü çekildi: İlk hafta Trabzonspor, Beşiktaş'ı konuk edecekSüper Lig fikstürü çekildi: İlk hafta Trabzonspor, Beşiktaş'ı konuk edecek