Sergen Yalçın: Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçtı

Trabzonspor maçını değerlendiren Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçtı, bana göre öyleydi. Her zaman her şey istediğiniz gibi olmuyor" dedi.
Bir pozisyonda Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, oyuncularına taktik verdi. (Fotoğraf: Onur Çoban/Anadolu Ajansı)

DUVAR – Beşiktaş, Trabzonspor karşısında 90+1’inci dakikada kalesinde gördüğü golle sahadan 2-2’lik berberlikle ayrıldı.

Maçın ardından Bein Sports’a açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, “Çok yarışın içinde olduğumuz söylenemez şu pozisyonda. İki taraf da iyi mücadele etti. Oyuncularımın performanslarından memnunum. Kazanmak için her şeyi yaptılar” dedi.

Maçı “çok rahat” kazanma şansları olduğunu söyleyen Yalçın, “Rakibin kaleye bu kadar gelmediği maçta atacaksın yani. Kazanmak için atacaksın. Ligi nerede bitirebiliyorsak orada bitirmeye çalışacağız. Bugün kazanmak istiyorduk, oyuncular bu kazanma isteklerini de gösterdiler. Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçtı, bana göre öyleydi. Her zaman her şey istediğiniz gibi olmuyor” diye konuştu.