Fenerbahçe'den Beşiktaş'ın başvurusuna destek: VAR kayıtları açıklansın

Fenerbahçe, Beşiktaş'ın VAR kayıtlarının açıklanması talebinin kabul edilmesini istedi. Açıklamada, "Beşiktaş'ın adalet ve şeffaflık taleplerini sonuna kadar destekliyoruz" denildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Fenerbahçe, Beşiktaş'ın derbi maçının Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi kayıtlarının açıklaması başvurusuna destek verdi. Fenerbahçe, Beşiktaş maçının yanı sıra sezonun tüm VAR kayıtlarının açıklamasını istedi.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçının VAR kayıtlarının açıklaması için Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı başvurunun ardından Fenerbahçe'den açıklama geldi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü’nün derbinin ardından gerek yöneticileri, gerek Saygıdeğer Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarıyla kamuoyuna ilettiği adalet ve şeffaflık taleplerini sonuna kadar desteklediğimizi belirtiriz" denildi.

Beşiktaş, VAR kayıtları için TFF'ye başvurduBeşiktaş, VAR kayıtları için TFF'ye başvurdu

"Kulübümüz, zaten bilindiği üzere sezon başından itibaren her adımda ve fırsatta 'Her Takım ve Kişiye Eşit Mesafede, Mutlak Adaletin Egemen Olduğu İmtiyazsız, Şeffaf Bir Futbol Ortamı' çağrısı yapmaktadır" ifadeleri kullanılan açıklama şöyle devam etti:

"Bu noktada, değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü’nün bugün Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı derbi maçının VAR kayıtlarının açıklanması talebi üzerine biz de bir çağrıda bulunuyor ve sadece son hafta maçlarının VAR kayıtlarının değil, 2019-2020 Cemil Usta Sezonunun 1. haftasından itibaren geride kalan tüm haftalardaki maçların VAR kayıtlarının şeffafça açıklanmasını talep ediyoruz." (HABER MERKEZİ)