Sergio Ramos'un hayatı belgesel oldu

Ramos'un hayatı belgesel dizi haline getirildi. "Sergio Ramos'un kalbi" Amazon Prime'da yayınlanacak.

DUVAR – Real Madrid ve İspanya Milli Takımı’nın kaptanı Sergio Ramos’un hayatını anlatan 8 bölümlük belgesel dizinin tanıtımı İspanya’nın başkenti Madrid’de yapıldı.

Reina Sofia Müzesi’nde yapılan tanıtımında konuşan 33 yaşındaki Ramos, “Mümkün olduğu sürece Altın Top ödülünü kazanmayı arzu ediyorum” dedi.

France Football dergisi tarafından düzenlenen ve yılın en iyi futbolcusuna verilen Altın Top ödülünün geçmişte Fabio Cannavaro gibi defans oyuncularına da verildiğini hatırlatan Ramos, “Ben niye kazanmayayım. Henüz benden geçtiğini sanmıyorum” dedi.

‘5’İNCİ ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI ÇILGINLIK OLUR, BUNU DÜŞLÜYORUM’

Real Madrid ile 4 kez Şampiyonlar Ligi kupası kaldırdığını söyleyen Ramos, ilerleyen yaşına rağmen futbol kariyerindeki hayallerinin bitmediğini dile getirdi. Ramos, “5’inci Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak tam bir çılgınlık olur ama ben bunun için çalışıyorum ve bunu düşlüyorum” diye konuştu.

“Rüyalarımı gerçekleştirmek için çok çalıştım. Eğer bu belgesel herhangi bir çocuğun düşünü gerçekleştirmesine yardımcı olursa mükemmel olur” diyen Ramos, Real Madrid’de 14 yıldır forma giymesinin kendisine çok şey öğrettiğini ifade etti.

“Sergio Ramos’un kalbi” adlı belgesel dizi, internet üzerinden yayın yapan Amazon prime video kanalında 13 Eylül’den itibaren yayınlanacak. (MADRİD/AA)