Trabzon'da Passolig gişesi: Vallahi bitti!

Trabzonspor taraftarının Sparta Prag maçı ilgisine tek tek yanıt vermekte zorlanan Passolig gişesine uyarı yazısı asıldı: Bir tane bile kalmadı, evet 4 saatte bitti!

DUVAR – Trabzonspor taraftarları, perşembe günü Sparta Prag ile oynanacak rövanş maçı için satışa çıkarılan 40 bin bileti kısa süre içerisinde tüketti. Trabzon’da bulunan Passolig gişesine ‘Vallahi de billahi de yok, yemin ederiz biletler bitti” şeklinde yazı asıldı.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu mücadelesinde perşembe günü 2-2’nin rövanşında Çek ekibi Sparta Prag ile karşılacak Karadeniz ekibinde taraftarların gösterdiği yoğun ilgiden Passolig gişesi de nasibini aldı. Tüm koltukların tükenmesi nedeniyle internet üzerinden bilet alamayan taraftarlar, soluğu Passolig gişesinin önünde aldı. Burada yetkililer de yüzlerce kişiye aynı derdi anlatmaktan bıktı ve cama biletlerin tükendiğine dair bir yazı astı. Yazıda, “Bir tane bile kalmadı, evet 4 saatte bitti. VIP bile bitti, vallahi de billahi de yok, yemin ederiz bitti” ifadeleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)