Trabzonspor'dan bir transfer daha

Trabzonspor, 22 yaşındaki Nemanja Anđušić'i transfer etti. Futbolcunun bonservisi 50 bin euro.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Transferin hızlı takımlarından Trabzonspor, Bosna Hersek'in Mladost Doboj Kakanj takımından  Nemanja Anđušić'i transfer etti. 22 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla 3+1 yıllık sözleşme imzalayan Trabzonspor, Bosna Hersekli futbolcuya ilk yıl için 115 bin euro, sonraki yıllar için de 100'er bin euro garanti ücret ödeyecek. Kulüp, transfer için Mladost Doboj Kakanj takımına 50 bin euro bonservis ücreti ödedi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki imza töreninde konuşan Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, “Kulübümüzün felsefesi ve yapılanması doğrultusunda genç oyunculara büyük önem veriyoruz. Nemanja Andusic de bu oyunculardan bir tanesi. Umarım diğer genç oyuncularımızla birlikte en iyi şekilde mücadele edip Trabzonspor’umuzun başarısı için çalışacaktır” dedi.

Nemanja Andusic de, "Büyük bir kulübe ve büyük bir camiaya geldim. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Trabzonspor'un başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çok büyük bir taraftar kitlesi olduğunu da biliyorum. Onları mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım"  diye konuştu. (HABER MERKEZİ)