Shakira, UEFA finalinde Vodafone Park'a geliyor

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu'nda önümüzdeki sezon oynanacak UEFA finaliyle ilgili açıklamalar yaptı. Orman, Vodafone Park’ta yapılacak ilk konserin Shakira konseri olacağını açıkladı.

11 Grammy ödülü sahibi Kolombiyalı şarkıcı Shakira, dünya turnesi ‘El Dorado’ kapsamında 11 yıl sonra yeniden Türkiye’ye gelecek. 11 yıl aradan sonra ikinci kez Türkiye’ye gelmeye hazırlanan şarkıcı, konser tarihini 11 Temmuz olarak açıkladı.

FİNAL'DE İSTANBUL'DA!

Shakira, 103 milyon takipçisinin olduğu Facebook hesabından şunları yazdı: "Yeniden İstanbul’da olmak mükemmel bir deneyim olacak. Bu yüzden çok mutluyum. En sevdiğiniz şarkıları hep birlikte söylemek için şimdiden sabırsızlanmaya başladım bile.Çok eğlenceli olacak! El Dorado’ya giden yol şimdi başlıyor! Beklemede kalın.'"

Sosyal medya hesabından dinleyicilerine bu açıklamaları yapan Shakira, Vodafone Park'ta sahne alacak. En son 2007’de Kuruçeşme Arena’da konser veren şarkıcı o dönem çok konuşulan açıklamalar yapmıştı. Shakira, ''Boğaz manzarasında konser vermek için üste para veririm'' demişti. (HABER MERKEZİ)

Etiketler UEFA final shakira