Kayıp spor spikeri üç gün sonra bulundu

ABD'de cumartesi gününden beri kayıp olan spor spikeri Courtney Roland, Houston'da bir AVM'de bulundu. Roland, hiçbir şey hatırlamıyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - ABD Teksas'ta spor haberleri sunucusu Courtney Roland, 6 Ocak Cumartesi günü kaybolmuştu. Roland, dün akşam saatlerinde Houston yakınlarındaki bir AVM'de bulundu. İş arkadaşlarıyla Cumartesi günü yerel saatle 12.30’da konuşan Roland bir daha telefonlarına cevap vermedi. Ev arkadaşının yaptığı açıklamaya göre Roland kendisine mesaj atarak mavi bir kamyonun kendisini takip ettiğini söylemişti. Pazar günü ise Roland'ın annesine gelen mesajda, "Merhaba telefonun sahibi Courtney. Bir I Pad satın alıyorum" yazıyordu.

HİÇBİR ŞEY HATIRLAMIYOR

Polisin açıklamasına göre bulunduğu sırada hiçbir şeyi hatırlamadığını söyleyen Roland'ın, aklı oldukça karışık gözüküyordu. Kim olduğunu hatırlamadığını söyleyen ve fiziki olarak hiçbir zarar görmemiş olan Roland hemen hastaneye kaldırıldı. Roland'ın kişisel eşyaları ve telefonu arabasındaki çantadaydı. Houston polisi tarafından yapılan açıklamada, "Roland bir tedaviye negatif cevap verdiği için kafası karışık gözüküyordu. Şu anda elimizde çok fazla detay yok. Sağ salim olduğu için mutluyuz" denildi. (Dış Haberler)