Ali Koç: Özlediğimiz Fenerbahçe için yola çıktım

Fenerbahçe başkanlığına aday olan Ali Koç, seçim çalışmaları internet sitesi kurdu. Adaylık gerekçelerini açıklayan Ali Koç, Fenerbahçe taraftarlarının görüş ve önerilerin bu site üzerinden dinleyeceğini belirtti. Koç, "Özlediğimiz Fenerbahçe için yola çıkmış bulunuyorum" dedi. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Fenerbahçe başkanlığına aday olan Ali Koç, Fenerbahçeliyiz.net sitesinden, Fenerbahçe taraftarları için yazılı mesaj yayınladı. Koç, mesajında "Önce bir taraftar olarak tribünde, sonra bir kongre üyesi olarak Kalamış’ta, 2006-2012 yılları arasında asbaşkan olarak yönetim kurulunda görev yapma şerefine eriştiğim Fenerbahçe Ailesi’nde yeni bir yolculuğa çıkmanın heyecanını yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

'SAYGI DUYAN VE DUYULAN BİR FENERBAHÇE'

Koç, adaylık gerekçelerini ise şöyle sıraladı:

- "Tarihimiz boyunca bir çok örneğini verdiğimiz, hayranlık uyandıran birliğimizi kaybetmenin verdiği derin üzüntü ile bu eksikliği onarmak, yeniden bir ve bütün olabilmek,

- Fenerbahçemizin, bugün amatör branşlarda olduğu gibi futbolda da zirvede olma alışkanlığını yeniden kazandırabilmek,

- Mali yapımızı, doğru finansal yönetim ve şeffaflık ilkesiyle yeniden ayağa kaldırabilmek,

- En büyük milli değerlerimizden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü markasını, hakettiği potansiyele ulaştırmak,

- Başta spor dünyasındaki paydaşları olmak üzere toplumun tüm kesimlerine saygı duyan ve saygı duyulan bir Fenerbahçe için,

- Kısacası, camiası bir ve bütün, özlediğimiz Fenerbahçe için yola çıkmış bulunuyorum."

Fenerbahçe taraftarlarının görüşlerinin önemli olduğu belirten Ali Koç, şöyle devam etti:

"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adaylığım süresince, bu web sitesi ve bağlı sosyal medya hesapları ile değerli görüş, öneri ve eleştirilerinizi almamızın son derece faydalı olacağına inanıyorum." (HABER MERKEZİ)