Sneijder giderayak 'Belhanda' dedi

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'dan Atatürk Havalimanı'nda açıklama: 10 numaralı formanın Belhanda'ya verilmesi Tudor'un tercihiydi. Belhanda çok kaliteli bir futbolcu...

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Galatasaray'la yollarını ayıran Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, İstanbul'dan ayrıldı. Sabah saatlerinde Hollanda'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Sneijder, beIN Sports'un sorularını yanıtladı.

Galatasaray'da bazı sorunlar yaşadığını söyleyen Sneijder, "Ama bunlar üzerine konuşmaya çok gerek yok artık buradan gidiyorum" dedi. Tudor'la ilgili de konuşan Hollandalı futbolcu, "Her teknik direktörün seçimleri vardır. Tudor da tercihini benim gitmem şekilde kullandı. Buna saygı duyuyorum" dedi.

'10 NUMARAYI BELHANDA'YA TUDOR VERDİ'

Sneijder, kendisinin giydiği 10 numaralı formanın Belhanda'ya verilmesi üzerine sorulan bir soruya da, "10 numaralı formanın Belhanda'ya verilmesi Tudor'un tercihiydi. Belhanda çok kaliteli bir futbolcu" açıklamasında bulundu.

Hollandalı futbolcu, Galatasaray'da en unutmadığı anıyla ilgili sorulan soruya da, "Benim Galatasaray kariyerimde birçok anım var. 'Juventus maçında attığım gol en iyisiydi' diye ayıramam. Galatasaray'da önemli başarılar yaşadık, kupalar kazandık. Şu an gelecekle ilgili bir planım yok" diyerek sözlerini tamamladı.