Vagner Love Aytemiz Alanyaspor'da

Aytemiz Alanyaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı Vagner Love, Alanya’ya geldi. Love’ı, kalabalık bir taraftar grubu karşıladı.

DUVAR – Aytemiz Alanyaspor’un prensipte anlaştığı Vagner Love, akşam saatlerinde menajeriyle Antalya’ya geldi. Antalya Havalimanı’nda Aytemiz Alanyaspor kulübü yetkilileri tarafından karşılanan Vagner Love ve menajeri, özel araçla Alanya’ya getirildi. Aytemiz Alanyasporlu yaklaşık 200 taraftar, Brezilyalı ünlü futbolcuyu getiren aracı ilçe girişindeki yat limanı önünde karşıladı. Meşale ve tezahüratlar eşliğinde araçtan inen Vagner Love’a çiçek ve takım atkısı verildi. Ardından omuzlara alınan Vagner Love taraftarları selamladı. Bazı taraftarlarla fotoğraf çektiren Brezilyalı futbolcu daha sonra araca binerek konvoy eşliğinde konaklayacağı otele gitti.

2 YILLIĞINA İMZA ATACAK

Vagner Love’un transferin son detaylarının görüşülmesinin ardından sağlık kontrolünden geçirilmesi ve saat 14.00’te kulüpte düzenlenecek törenle, kendisini 2 yıllığına turuncu yeşilli renklere bağlayacak imzayı atması bekleniyor. (Antalya/DHA)