Özer Hurmacı'nın arabası kurşunlandı

Trabzonsporlu Özer Hurmacı'nın otomobiline saldırı düzenlendi. Özer, "Bu olaylar Trabzonspor’da ter döken diğer oyuncuları da etkiler" dedi.
Trabzonspor, Ozer Hurmaci

DUVAR – Geçtiğimiz sezonun sonunda kadro dışı bırakılarak kendisinden kulüp bulması istenen Trabzonsporlu Özer Hurmacı’nın otomobili kimliği belirsiz kişilerce kurşunlandı. Tatil için Bodrum’da bulunan 29 yaşındaki futbolcunun ağabeyi tarafından kullanılan aracına, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde park halindeyken gece saat 02.30 sularında kimliği belirsiz kişilerce ateş edildi.

Hurmacı ailesi, bu gelişmenin ardından polise gidip şikayetçi olurken Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri olayın yaşandığı muhite gelerek inceleme yaptı. Olayla alakalı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri de soruşturma başlattı.

ÖZER: ANLAM VEREMİYORUM

Çirkin saldırıyı sabah öğrenen Özer, “Büyük bir şokla uyandık. Ağabeyim gidip ifade verdi. Umarım bu olayın faili bulunur. Bu neyin mesajı? Bu tehdit sadece bana değil. Bu olaylar Trabzonspor’da ter döken diğer oyuncuları da etkiler. Bu kulübe büyük emekler veren biri olarak bu yapılana anlam veremiyorum” dedi. (Kaynak: Habertürk)