Songül Öden'in menajeri: İddialar asılsız

Songül Öden'in koronadan dolayı durumunun ağırlaştığı iddia edildi. Sanatçının menajeri iddiaları yalandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Korona virüse yakalanan oyuncu Songül Öden'in durumunun ağırlaştığı ve hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Söylentilerin aksine, Öden'in evinde tedavi olduğu öğrenildi. 

Songül Öden'in korona virüsü testi pozitif çıkmıştı. Öden'in durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Habertürk'ün haberine göre, oyuncunun mejaneri haberlerde gerçeklik payı olmadığını söyledi. Öden'in tedavisinin evinde sürdüğü belirtildi.


SONGÜL ÖDEN KİMDİR? 

Songül Öden 17 Şubat 1979'da Diyarbakır'da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST),Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda (1 yıl),Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda (3,5 yıl) ve özel tiyatrolarda görev yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile rol aldığı Gümüş dizisiyle tanındı. Vazgeç Gönlüm, Serçe Sarayı, Kayıtdışı, Fi ve son olarak Şeref Bey dizisinde rol aldı. Öden ayrıca, Acı Aşk, 72. Koğuş, Ekşi Elmalar ve Beni Çok Sev gibi yapımlarla da beyazperdede boy gösterdi.