Songül Öden, Disney+'ın Atatürk dizisinde: Zübeyde Hanım'ı canlandıracak

Songül Öden, Disney Plus’ın Atatürk konulu dizisinde Zübeyde Hanım’a hayat verecek. Aras Bulut İynemli’nin başrolünde olduğu yapımda Emma Watson da kadrodaki isimlerden birisi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Oyuncu Songül Öden, Disney Plus tarafından geliştirilen ve çokuluslu bir kadroya sahip olacağı söylenen Atatürk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Öden dizide, , Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’a hayat verecek.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 6 bölüm sürmesi beklenen dizi, "7. Koğuştaki Mucize"nin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin tarafından çekilecek. Dizinin yapımcılığını ise "Kulüp", "Aziz", "Son Yaz", "Hakan: Muhafız", "İstanbullu Gelin", "Vatanım Sensin" ve "Tatlı Küçük Yalancılar" gibi yapımların arkasındaki O3 Medya üstlenecek. 

Oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde olduğu dizinin kadrosuna son olarak "Harry Potter" serisinin oyuncusu Emma Watson’ı katılmıştı. Dizinin müzikleri ise "Aslan Kral" ve "Dune" filmlerinin müzikleriyle Oscar ödülüne layık görülen Hans Zimmer tarafından geliştirilecek.