Ünlü sunucu Ricky Gervais Oscar'ı tiye aldı

Komedyen Ricky Gervais, Oscar törenini sosyal medyadan tiye aldı: Eşitlikle ilgili bütün o ilham verici konuşmalarınızı duymak için sabırsızlanıyorum ve sizin bu gece burada bulunduğunuz üç saatte, düşük ücretli göçmen ev personelinizin uyumak için izin alabilecek olması harika.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais, sunucusuz gerçekleştirilen 92. Oscar Ödülleri hakkındaki yorumlarıyla gündem oldu. Altın Küre Ödül Töreni’ndeki sunumuyla çok konuşulan Ricky Gervais, her ne kadar Oscar gecesine katılmasa da sosyal medyada yaptığı yorumlarla töreni tiye aldı.

Bir Twitter kullanıcısının “Eğer Oscar’ı bu gece sen sunuyor olsaydın en iyi ilk şakan ne olurdu?” sorusunu yanıtlayan Gervais, şu ifadeleri kullandı "Eşitlikle ilgili bütün o ilham verici konuşmalarınızı duymak için sabırsızlanıyorum ve sizin bu gece burada bulunduğunuz üç saatte, düşük ücretli göçmen ev personelinizin uyumak için izin alabilecek olması harika."

Takipçisine bir yanıt daha veren Gervais, bu kez “Bu gece burada bu çeşitliliği görmek harika. Her şekil ve büyüklükte zengin seks zararlıları” yorumunu yaptı.

Daha önce Altın Küre’de yaptığı gibi, Netflix’te geçtiğimiz yıl yayınlanan dizisi After Life’a değinen Gervais, tören yerine diziyi izlemeye tavsiyesinde bulundu. Ünlü oyuncu, “Amerika! Bu gece Netflix’te binge-watch (bir dizinin bölümlerini art arda izlemek) yapıp After Life’ı izleyin. Bu dizi, insanlığın iğrenç, narsistik bir veba olduğunu fark edince öfkeli ve depresif hale gelen ve yaşama isteğini kaybeden bir adam hakkında. Ya da bunu yerine Oscar’ları izleyin ve bu duyguları ilk elden deneyimleyin” dedi.

Daha önce dört kez Altın Küre Ödülleri’nin sunuculuğunu yapan Ricky Gervais, her ne kadar “Artık bunun için çok yaşlıyım” dese de ocak ayında gerçekleşen 77. Altın Küre Ödülleri’ndeki açılış konuşmasını da yapmıştı.

Politik ödül konuşmaları yapan ünlüleri tiye alan Gervais, “Çoğunuz okulda Greta Thunberg’den daha az zaman geçirdiniz. Eğer kazanırsanız, gelin, küçük ödülünüzü kabul edin, menajerinize ve tanrınıza teşekkür edin ve s…ir olup gidin” demişti.