SİNEMA

Aysel Gürel'in hayatı film olacak

Sanatçı Aysel Gürel'in hayatı film oluyor. Filmde Gürel'i kızı Müjde Ar oynayacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 17 Şubat 2008'de vefat eden, söz yazarı Aysel Gürel doğumunun 91. yılında ailesi ve sevenlerinin katılımıyla Beşiktaş Pazarı'nda anıldı. Annesi Aysel Gürel’in hayatının film olacağını söyleyen Mehtap Ar, ablası Müjde Ar'ın filmde Gürel'i oynayacağını duyurdu.

Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre, Aysel Gürel’in vaktinin çoğunu geçirdiği Beşiktaş Pazarı’nda simit yiyen ve çay içen vatandaşlar Aysel Gürel’i andı.

Kendisi de bir takım sağlık sorunları yaşayan fakat tedavisine olumlu yanıt veren Mehtap Ar, annesi Aysel Gürel’i ölüm tarihi olan 17 Şubat'ta da anacaklarını belirterek annesi Aysel Gürel’in yaşamının film olacağını söyledi. Mehtap Ar, ablası Müjde Ar’ın diş tedavisi nedeniyle Beşiktaş’taki anmaya gelemediğini söylerken, anneleri hakkında çekmeyi düşündükleri film hakkında şunları belirtti: “Ablamda diş problemi var bugün gelemedi ama kendisi annemin yaşamını konu eden film üzerine çalışıyor, film Aysel Gürel’in hayatını konu edecek, ablam da ben de filmde oynuyoruz, ablam iki rolde olacak birinci rolde Aysel Gürel'i diğer rolde kendisini oynayacak ben de kendimi oynayacağım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR