Brad Pitt bu kez bilimkurgu filminde: Ad Astra'dan yeni tanıtım yayınlandı

James Gray imzalı Ad Astra, 20 Eylül’de vizyona girecek. Filmden, yeni bir tanıtım yayınlandı.

DUVAR – Son olarak The Lost City of Z’e imza atan James Gray’in Brad Pitt’li bilimkurgu filmi Ad Astra’dan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Post-prodüksiyon süreci beklenenden uzun sürdüğü için defalarca ertelenen film, 20 Eylül’de vizyona girecek.

Two Lovers, The Immigrant ve The Lost City of Z gibi filmlerle tanınan James Gray, bu yıl bilimkurgu türündeki yeni filmi Ad Astra ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Şu sıralar Once Upon a Time… in Hollywood ile adından söz ettiren Brad Pitt‘in başrolünde yer aldığı film için tanıtım çalışmalarına hız veren 20th Century Fox,  filmden yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Gray’in senaryosunu Fringe dizisinin senaristlerinden Ethan Gross ile birlikte kaleme aldığı film; yıllar önce ortadan kaybolan kayıp babasının başına ne geldiğini öğrenmek ve gezegenimizin yaşamını tehdit eden bir gizemi çözmek için Güneş sisteminin uzak köşelerine yolculuk eden bir astronotun hikâyesini anlatacak.

FİLM 20 EYLÜL’DE İZLENEBİLECEK

Filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt’e Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga, Liv Tyler, Jamie Kennedy, LisaGay Hamilton, John Ortiz, John Finn ve Kimberly Elise gibi isimler eşlik ediyor.

James Gray’in yeni filmi, post-prodüksiyon sürecinin beklenenden uzun sürmesi nedeniyle defalarca ertelendikten sonra nihayet bu sonbaharda izleyici ile buluşacak. İlk olarak ocak ayında vizyona gireceği açıklanan, daha sonra dünya prömiyerini 72. Cannes Film Festivali’nde yapabileceği konuşulan film için açıklanan son vizyon tarihi 20 Eylül 2019. (HABER MERKEZİ)