CSI Miami oyuncusu Lisa Sheridan hayatını kaybetti 

Lisa Sheridan ABD'nin New Orleans'taki evinde ölü olarak bulundu. Sheridan 44 yaşındaydı.

DUVAR – CSI Miami dizisiyle ünlenen ABD’li oyuncu Lisa Sheridan, 44 yaşında hayatını kaybetti. Sheridan’ın pazartesi günü evindeyken hayatını kaybettiği duyuruldu. Sheridan’ın ölüm haberini menajeri Mitch Clem doğruladı. Clem yaptığı açıklamada, “Hepimiz Lisa’yı çok sevdik ve onu kaybettiğimiz için yıkıldık. Pazartesi sabahı New Orleans’taki evinde hayatını kaybetti. Ölüm sebebinin belirlenmesi için uzmanların rapor hazırlamasını bekliyoruz” dedi.

Clem ayrıca, Sheridan’ın intihar ettiği şeklindeki haberleri yalanlayarak, ailesinin ölümün intihar kaynaklı olmadığını söylediğini de belirtti. Sheridan son olarak Halt and Catch Fire adlı dizide rol almıştı.

LISA SHERIDAN KİMDİR?

5 Ekim 1974’te doğan Lisa Sheridan, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde konservartuar eğitimi aldı. Eğitimine Moskova’da devam eden Sheridan, önce Londra’da, ardından da Los Angeles’ta tiyatro oyunculuğu yaptı.

İlk olarak 1998 yılında Legacy adlı diziyle televizyona adım atan oyuncu, 2002’de rol aldığı CSI Miami dizisiyle tanındı. Son olarak Halt and Catch Fire dizisinde iki bölümde oynayan Sheridan; Elsa & Fred (2014), A Magic Christmas (2014), Only God Can (2015), Strange Nature (2018) gibi filmlerde de rol aldı.