Cem Yılmaz 'Kaçamak'ı bitirdi

Cem Yılmaz, yeni filmi Kaçamak'ın çekimlerini bitirdi. Film, Ocak ayında vizyona girecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cem Yılmaz’ın "Karakomik Filmler" serisinin ilki olan ‘Kaçamak’ın çekimlerinin sona erdiği belirtildi. Gelecek Ocak ayında vizyona girecek olan Kaçamak, "2 Arada" filmiyle birlikte tek bilet alınarak art arda izlenebilecek.

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat’ın üstlendiği 'Kaçamak' filminin Bodrum ve İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri tamamlandı. Karakomik Filmler serisinin ilki olma özelliği taşıyan 'Kaçamak', 4 arkadaşın çıktıkları tatil sırasında başlarına gelen olayları eğlenceli bir dille konu alıyor.

2 FİLM BİRDEN İZLENECEK

Can Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memili ve Özkan Uğur’un tatile çıkan 4 arkadaşı canlandırdığı filmde, Cem Yılmaz da gittikleri otelin sahibi Alpay karakterine hayat veriyor.

Nilperi Şahinkaya ise bilim kadını olarak rol alırken Alişan Uğur da dahi bir bilim adamını canlandırıyor. Filmin çekimlerinin tamamlanmasından sonra ekip önümüzdeki hafta çekimleri başlayacak serinin 2. filmi "2 Arada" için hazırlanmaya başladı.

Cem Yılmaz’ın yaptığı "Karakomik Filmler" serisinin ilki olan ‘Kaçamak’, önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan ‘2 Arada’ filmi ile birlikte vizyona girecek. Her ikisi de orta metraj olan filmler, sinema da tek biletle, arka arkaya 2 film birden izlenebilecek. Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerde, oyuncular farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacak. (HABER MERKEZİ)