Buğra Gülsoy Mahalle ile dönüyor

Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu film olan Mahalle'nin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Film, 9 Mart'ta ekranlara geliyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman'ın yazdığı, yönettiği ve oynadığı Mahalle filminin fragmanı yayınlandı.

9 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan, Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu’nun rol aldığı 'Mahalle' filminin merak uyandıran fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Med Yapım ile Get Yapım’ın ortak üstlendiği, Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu Emre Erkan ile birlikte yazdıkları ve aynı zamanda da rol aldıkları 'Mahalle' filmi 9 Mart’ta seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kendi kanunlarını kendi yazan bir mahallede yaşayan üç arkadaşın yeni taşınan, gizemli bir yabancı ile değişen hayatlarının anlatıldığı “Mahalle” filminde bu üçlüye Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu da eşlik ediyor. Ön yargıların hayatımızı nerelere sürükleyebildiğini anlatan filmin yayınlanan fragmanı büyük merak uyandırıyor. (HABER MERKEZİ)