Jackie 20 Ocak'ta vizyonda

Natalie Portman'ın başrolde yer aldığı Jackie'den fragmanlar yayınlandı. Jackie, 2017 Oscar Ödülleri için favori filmlerden...

jjjackieDUVAR – Darren Aronofsky’nin yapımcılığını üstlendiği ve Oscar ödüllü Natalie Portman’ın başrolde yeraldığı Jackie’den afiş ve fragmanlar yayınlandı. 74. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında adaylık elde eden Portman’a, bu filmdeki performansıyla 2017 Oscar Ödülleri için favorilerden biri gözüyle bakılıyor.

Gizemini günümüze kadar korumuş, yakın tarihin karanlık olaylarından biri olan John F. Kennedy Suikastı’nın sonrasında yaşanılanlara odaklanan filmde Natalie Portman, A.B.D.’nin ikonik First Lady’si Jacqueline Kennedy Onassis’i canlandırıyor.

OSCAR’A GÖZ KIRPAN PERFORMANS

Birçok eleştirmen tarafından Portman’ın kariyerinin en iyisi olarak nitelenen performansıyla çok konuşulan filmde ona Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup ve John Hurt eşlik ediyor. Yönetmenlik koltuğunda ise The Hollywood Reporter tarafından “günümüz sinemasının en yetenekli yönetmenlerinden biri” olarak nitelenen, Oscar adayı “No”nun yönetmeni Pablo Larraín bulunuyor. Jackie, Türkiye’de 20 Ocak’ta vizyona girecek.

Filmin Türkçe altyazılı fragmanına ulaşmak ise aşağıdaki linklerle mümkün: