Escobar'ı kimin oynayacağı belli oldu

Pablo Escobar'ın hayatının anlatılacağı filmin kadrosunda dünyaca ünlü isimler rol alacak. Filmin vizyon tarihi ise henüz açıklanmadı.

DUVAR – Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın yaşamının bir bölümünün anlatılacağı Escobar filminin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Escobar’ın hayatının bir döneminde gazeteci Virginia Vallejo’yla yaşadığı romantik ilişkinin anlatılacağı filmde ‘El Patron’a İspanyol aktör Javier Bardem hayat verecek. Gazeteci Vallejo rolünü de Bardem’in eşi Penélope Cruz canlandıracak.

javier-bardem-penelope-cruz-team-for-escobar

Filmde Penélope Cruz, Escobar’ın eşini canlandıracak.

T24’ün haberine göre Escobar filminin kasım ayında prodüksiyon aşamasına girmesi beklenirken filmin hangi tarihte izleyici ile buluşacağı henüz belli değil.

Filmin bir diğer sürpriz oyuncusu da FBI polis ekiplerinin lideri konumunda oynayacak olan Altın Küre adaylı ABD’li oyuncu Peter Sarsgaard.

Escobar filminin yönetmenlik koltuğuna da Güneşli Pazartesiler, Mükemmel Bir Gün gibi filmleriyle bağımsız İspanyol sinemasında kendisine özgün yer edinen Fernando León de Aranoa oturacak.